W centrum handlowym w Wólce Kosowskiej znajdziesz w sprzedaży hurtowej i detalicznej szeroki wybór odzieży, obuwia, torebek, bielizny, biżuterii i zegarków, zabawek, kosmetyków, pościeli i firan, AGD, elektronarzędzi oraz innych artykułów wyposażenia domu. Wszystkie te produkty cechuje przystępna cena, nowoczesny design i wysoka jakość. Hurtownia chińska w Wólce Kosowskiej to idealne miejsce dla wszystkich sprzedawców, którym zależy na zróżnicowanym i dużym gronie odbiorców.

Centrum handlowe w Wólce Kosowskiej – zalety lokalizacji

W Chińskim Centrum Handlowym GD Poland działa 650 firm operacyjnych z Chin, Wietnamu, Turcji, Indii i innych krajów azjatyckich. Kompleks Centrum Hurtowego GD Poland w Wólce Kosowskiej obecnie obejmuje 6 centrów handlowych i 4 magazyny.  W najbliższej przyszłości, aby sprostać oczekiwaniom rynku, GD Poland planuje dalszy rozwój centrum hurtowego i powiększenie go o kolejne hale usługowo-handlowe. Chińskie centrum GD Poland to jedna z największych hurtowni w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Na powierzchni hurtowej o obszarze 40 ha znajdziesz szeroki wybór produktów z Azji oraz Polski.

Niewątpliwym atutem centrum handlowego w Wólce Kosowskiej jest jego lokalizacja oraz doskonałe skomunikowanie. Bliskość dróg szybkiego ruchu autostrad i dróg krajowych, a także możliwość korzystania z komunikacji publicznej sprawiają, że Chińskie centrum jest chętnie odwiedzane zarówno przez osoby nastawione na zakupy hurtowe, jak i detaliczne.

Co więcej, dzięki bezpośredniej sprzedaży importerzy mogą obniżyć koszty operacyjne, a ceny produktów stają się jeszcze bardziej konkurencyjne. Co powoduje, że zakupy w Centrum Chińskim są korzystne dla sprzedawców i nabywców. Asortyment oferowany przez naszych najemców jest nie tylko różnorodny, ale także charakteryzuje się odpowiednią jakością.

Szeroki asortyment produktów

Hurtownie chińskie w Wólce Kosowskiej skupiają importerów odzieży. Tania odzież jest dostępna w wielu rozmiarach w sprzedaży hurtowej. Ubrania te wyróżniają się nie tylko konkurencyjną ceną, ale są też są zgodne z aktualnymi trendami. Ich cechy charakterystyczne to wysoka jakość materiału i wykończenia, modne wzory i kolory oraz atrakcyjna cena. Dostępne są w ilościach hurtowych, ale też istnieje możliwość sprzedaży detalicznej dla klientów indywidualnych.

Dla sprzedawców obuwia na pewno bardzo ciekawy jest szeroki asortyment wysokiej jakości butów oferowanych przez tutejsze hurtownie. Centrum Chińskie ma w sprzedaży bogaty wybór obuwia – na obcasie, półbutów, obuwia sportowego, klapek, sandałów, kozaków, traperów i wielu innych. Modne i wytrzymałe modele obuwia importowanego są dostępne w ilościach hurtowych w różnych rozmiarach. Gwarantuje to, że każdy przedsiębiorca znajdzie modele idealnie dopasowane do potrzeb swoich klientów.

Na terenie centrum hurtowego znajdują się także placówki specjalizujące się w galanterii i biżuterii pochodzącej z importu. Tu znajdziesz tanie i dobre zegarki, torby, walizki czy paski. Importerzy z państwa azjatyckich współpracujący z GD Poland sprowadzają szeroką gamę modnych i niezawodnych zegarków oraz wysokiej jakości biżuterii. W ofercie Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej znajdują się też torby i walizki sprowadzane z Azji, wykonane z różnych materiałów w modnych wzorach i kolorach.

W asortymencie hurtowni chińskich GD Poland dostępne są też importowane zabawki dla dzieci w każdym wieku. Od pluszaków i małych zabawek dla niemowlaków, po zabawki edukacyjne i interaktywne dla dużych dzieci. Warto dodać, że wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie hurtowni posiadają certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej, co gwarantuje ich bezpieczeństwo dla najmłodszych.

Dodatkowo w Centrum Handlowym Wólka Kosowska sprzedawane są też wysokiej jakości produkty z zakresu wyposażenia oraz ozdoby do domu. Ponadto, w sezonie asortyment jest poszerzany o ozdoby bożonarodzeniowe oraz inne dekoracje okolicznościowe. Znajdziesz tu także sklepy specjalizujące się w sprzedaży hurtowej i detalicznej artykułów małego AGD.

Od lat centrum chińskie GD Poland w Wólce Kosowskiej przykuwa uwagę klientów nie tylko z Mazowsza, ale też z całej Polski i zagranicy. Klienci hurtowi i detaliczni chwalą wysoką jakość produktów i zawsze tu wracają. Niska cena, ciekawe wzory i wysoka jakość – takie produkty zapewniają hurtownie chińskie w Wólce Kosowskiej!

Źródło: http://www.gdpoland.pl/pl/