Interesującym pomysłem dającym możliwość nabycia nowego auta, bez konieczności dysponowania środkami finansowymi w pełnej kwocie, jest skorzystanie z oferty Skody Warszawa, w postaci kredytu niskich rat. Taka forma finansowania, może okazać się dobrą alternatywą dla tradycyjnych kredytów samochodowych. Tego rodzaju usługa, zwana jest leasingiem konsumenckim i oferowana jest coraz częściej, przez szerokie grono firm leasingowych. Kredyt niskich rat, zasadą swojego działania przypomina odrobinę abonament. To prosta, wygodna i przede wszystkim przejrzysta usługa o jasnych i zrozumiałych zasadach.

Twoja nowa Skoda w kredycie niskich rat

Zakup nowego auta wiąże się z koniecznością posiadania wystarczających środków finansowych. Co jeśli brakuje oszczędności? Należy wówczas skorzystać z innych dostępnych na rynku możliwości. Na szczęście znaleźć można te dobre i opłacalne, którymi warto się zainteresować. Skoda Kredyt Niskich Rat , to szczególny rodzaj leasingu, który skierowany został zarówno do osób prywatnych, jak również do przedstawicieli sfery biznesu.

Za pośrednictwem oferowanej przez dealera Skody Warszawa usługi, można stać się posiadaczem nowego samochodu, nawet bez konieczności posiadania wkładu własnego. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chciałyby przeznaczyć swoje pieniądze na inny cel, a jednocześnie cieszyć się z możliwości posiadania nowego auta.

Okres kredytowania w tym przypadku może być zróżnicowany i wynosić od 3 do 4 lat. Po zakończeniu spłaty, przed klientem pojawiają się różne możliwości. Samochód można zwrócić, tak jak w przypadku typowego leasingu konsumenckiego. Istnieje również możliwość spłaty pozostałej kwoty w ratach lub też za pośrednictwem spłaty jednorazowej.

Szeroka gama pojazdów

W zależności od oczekiwań i indywidualnych preferencji, możliwe jest dokonanie wyboru spośród kilku modeli Skody. Dostępne są niewielkie, kompaktowe samochody, które idealnie sprawdzą się do codziennych zastosowań w mieście. Zaliczają się do nich Skoda Citigo oraz Skoda Fabia. Jeśli wymagana jest większa ilość miejsca we wnętrzu, a także powiększona powierzchnia bagażowa, wówczas wybór paść może na samochody z segmentu SUV Skodę Kodiaq czy Skodę Karoq. Dla najbardziej wymagających klientów, dla których ważnym elementem w pojeździe jest nie tylko wygoda i niezawodność, ale również klasa i elegancja, doskonałym wyborem będą Skoda Octavia i Skoda Superb.

Oferta finansowa Skody w postaci kredytu niskich rat, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadały dotąd możliwości nabycia jednego z przedstawionych powyżej pojazdów. Należy również wspomnieć o tym, że wszelkie koszty, związane z dodatkowym wyposażeniem znajdujących się w ofercie pojazdów, również zostają rozłożone na niskie raty. Wszystko to sprawia, że wymarzony samochód staje się celem, dostępnym na wyciągnięcie ręki.

Zasady obowiązujące przy kredycie niskich rat

Zasady kredytu niskich rat Skoda, są niezwykle przejrzyste, co sprawia, że usługa staje się bardzo przyjazna dla klientów. Nominalne oprocentowanie wynosi 3,99%, natomiast prowizja bankowa 5%. W celu wzięcia kredytu, wymagane jest wykupienie pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, do których zaliczają się OC, AC, Assistance, NNW i ubezpieczenie kredytu LIFE, do którego wlicza się ubezpieczenie na wypadek utraty pracy. Jednocześnie po zakończeniu okresu kredytowania, klient nie ma problemu z dalszą odsprzedażą, ponieważ może oddać samochód do salonu Skoda. Ponadto Kredyt Niskich Rat, jest również bezpieczny, ponieważ zabezpiecza klientów oraz ich rodziny, przed spłatą w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń.

Oferta Skody z pewnością zadowoli wszystkich miłośników marki. Dzięki niej każdy może stać się posiadaczem wymarzonego modelu, który zostanie dopasowany do własnych preferencji i stawianych wymagań. Wszystko to sprawia, że nabyty w ten sposób samochód, będzie doskonałym narzędziem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie.

Źródło: Auto Wimar – dealer Skody