derma fusion pen

Zabiegi medycyny estetycznej w ostatnich latach cieszą się wyjątkową popularnością. Wszystko za sprawą coraz większej popularyzacji poszczególnych salonów, oferujących owe usługi. Zabiegi te wyróżniają się przede wszystkim wysoką skutecznością, a także nie inwazyjnością, bowiem większość z nich nie tylko nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale również daje niemal natychmiastowe efekty. Klientki, a także coraz częściej klienci decydują się na zabiegi medycyny estetycznej nie tylko wtedy, gdy chcą poprawić pewne niedoskonałości, ale także skutecznie się odmłodzić. Jednym z zabiegów, który cieszy się coraz większą popularnością, jest mezoterapia igłowa z wykorzystaniem urządzenia Derma Fusion Pen, pozwalająca na pozbycie się zmarszczek i pobudzenie skóry do regeneracji. 

Jak wygląda zabieg z użyciem Derma Fusion Pen?

Mezoterapia igłowa polega na pobudzeniu skóry do samoistnej regeneracji i odbudowy poprzez wykonanie mikronakłuć z wykorzystaniem urządzenia Derma Fusion Pen. Oprócz mikroigiełki Derma Fusion Pen wyposażony jest w specjalny aplikator, pozwalający na umieszczenie wewnątrz ampułki zawierającej czynne substancje, które uwalniane są i wstrzykiwane w głębsze warstwy skóry poddawanej zabiegowi. Mikrodermabrazja igłowa z wykorzystaniem Derma Fusion Pen polega na wykonaniu serii nakłuć zazwyczaj na skórze twarzy i mimo iż wydaje się mało skomplikowanym zabiegiem, wykonywana musi być przez specjalistów. Pacjent podczas zabiegu poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, a pierwsze efekty widoczne są już po 2-3 dniach od jego wykonania. Aby zapewnić trwałość wykonywanej mikrodermabrazji, warto powtarzać ów zabieg przynajmniej raz w miesiącu. 

Derma Fusion Pen Platinum vs usuwanie zmarszczek

Zabieg z użyciem Derma Fusion Pen Platinum wykorzystywany jest w kosmetyce od lat, ze względu na wiele jego zastosowań. Świetnie sprawdza się on między innymi w modelowaniu owalu twarzy czy problemach skórnych. Dzięki działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji bardzo często mikrodermabrazja stosowana jest w celu usunięcia różnego rodzaju przebarwień czy blizn. Wysoką skuteczność Derma Fusion Pen Platinum wykazuje w walce ze zmarszczkami. Mikronakłucia stymulują głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu, który stopniowo spłyca zmarszczki na skórze twarzy. W efekcie czego już po kilku zabiegach są one znacznie mniej widoczne.

Skuteczność Derma Fusion Pen

Derma Fusion Pen wykazuje wysoką skuteczność samym działaniem, które pozwala na pobudzenie skóry do regeneracji. Jednak dzięki możliwości zastosowania odpowiednich preparatów, które dodatkowo zwiększą efektywność zabiegu, pierwsze efekty widoczne mogą być już po kilku dniach od wykonania mikrodermabrazji. Widoczne zmniejszenie zmarszczek zauważalne jest zarówno w przypadku niewielkich zmarszczek mimicznych, jak i tych całkiem głębokich czy blizn. Dodatkowo, po skorzystaniu z zabiegu z użyciem Derma Fusion Pen Platinum, jędrność skóry twarzy zwiększa się, co dodatkowo zwiększa widoczność efektu.