maximus zabieg

Maximus Trilipo to nic innego jak skuteczne rozwiązanie na pozbycie się cellulitu, nadmiernych kilogramów czy też braku jędrności skóry. Jest to zabieg ujędrniający, którego działanie polega na technologii trój polarnej fali radiowej, a także Aktywnej Pracy Mięśni (TriLipo DMA). Fala radiowa ma za zadanie rozgrzanie komórek tłuszczowych, czego wynikiem jest upłynnienie ich zawartości, co przyspiesza naturalny proces metabolizmu. Dodatkowo zachodzi stymulacja skóry właściwej, podskórnej oraz mięśni. Warto wspomnieć jeszcze o innych zaletach zabiegu takich jak: poprawa krążenia krwi, drenaż limfatyczny oraz detoksykacja.

Na jakich partiach ciała stosuje się zabieg Maximus Trilipo?

Nie jest na pewno dla nikogo zaskoczeniem, że zabieg ujędrniający stosowany jest na takich partiach ciała jak brzuch, uda czy pośladki. Maximus Trilipo ma to do siebie, że może być wykorzystywany również do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z ramion oraz twarzy. Używa się do tego specjalnej głowicy, która emituje falę radiową, podgrzewającą skórę właściwą. To właśnie działanie temperatury powoduje skrócenie włókien kolagenowych do ich pierwotnej długości

Jak wygląda zabieg Maximus Trilipo i czy jest on bezbolesny?

Zabieg Maximus Trilipo jest raczej uważany za bezbolesny, jednak może wywoływać lekki dyskomfort. Nie ma po nim okresu rekonwalescencji, dzięki czemu od razu można wrócić do codziennych czynności. Skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona, jednak po kilku godzinach stan ten powinien ustąpić.

Zabieg polega na masażu wybranej części ciała, która wcześniej została nasmarowana gliceryną. Do tego wykorzystuje się odpowiednie głowice, które wywołują ciepło oraz drganie mięśni. Czas trwania zabiegu zależy od miejsca jego wykonywania. Na twarzy jest to 20-30 minut, a na innych partiach ciała 30-50 minut. Po wykonaniu zabiegu Maximus Trlipo zalecane jest picie dużej ilości wody.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu Maximus Trilipo

Mimo, że zabieg jest mało inwazyjny i bardzo bezpieczny nie jest przeznaczony dla każdego. Maximus Trilipo nie zaleca się kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, a także podczas menstruacji jeżeli zabieg wykonywany byłby na brzuchu. Kolejne przeciwskazania to nowotwory, uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu, sucha skóra, łuszczyca,  żylaki, epilepsja, a także posiadanie rozrusznika serca. Przed wykonaniem Maximus Trilipo zawsze jest konsultacja lekarska, która ma na celu określenie czy dany pacjent kwalifikuje się do zabiegu.

Podsumowując: Jeśli ktoś zmaga się z nadmiarem kilogramów, cellulitem, czy też pragnie mieć jędrną skórę, zabieg Maximus Trilipo będzie idealnym sposobem na uzyskanie wymarzonych efektów.