wypełniacze ha

Wraz z wiekiem skóra człowieka zaczyna stopniowo tracić swoją jędrność i elastyczność. Jest to efekt ograniczonej produkcji kolagenu oraz elastyny przez organizm. W celu zniwelowania powstałych bruzd, wgłębień i zmarszczek można zdecydować się na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Ich skuteczność i trwałość jest w dużej mierze uzależniona od jakości użytego preparatu.

Wypełniacz hialuronowy Princess Filler i jego właściwości

Kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w organizmie człowieka. Ten polisacharyd zaliczany do grupy glikozaminoglikanów jest m.in. komponentem międzykomórkowej macierzy skóry właściwej. Jego charakterystyczną cechą jest zdolność do wiązania wody. Przyjmuje się, że jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać aż 250 cząsteczek wody. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego znajdującego się w skórze zaczyna maleć, co powoduje spadek jej nawilżenia. Gabinety medycyny estetycznej oferują swym pacjentom zabiegi polegające na wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego. Jednym ze stosowanych preparatów jest Princess Filler. To innowacyjny produkt zawierający całkowicie naturalny kwas hialuronowy najwyższej jakości. Zastosowanie opatentowanej technologii S.M.A.R.T (Supreme Monophasic and Reticulated Technology) pozwoliło na stworzenie idealnie czystego żelu składającego się z mocnych, długich i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego, który daje naturalne efekty i utrzymuje się w ciele pacjenta od 6 do 12 miesięcy. Wypełniacz Princess Filler to produkt sterylny oraz biodegradowalny.

Zabiegi wykorzystujące preparat Princess Filler 

Wysoka jakość kwasu hialuronowego Princess Filler sprawia, że może on być z powodzeniem stosowany do zabiegów na całej twarzy. Podwójna sterylizacja zapewnia pełne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko występowania powikłań po wstrzyknięciu preparatu. Żelowa konsystencja ułatwia rozprowadzanie kwasu i pozwala uzyskać naturalny efekt. Produkty Princess Filler używane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej umożliwiają eliminowanie nawet głębokich bruzd i zmarszczek występujących na twarzy. Wykorzystywane są do modelowania twarzy poprzez konturowanie policzków, podbródka i obszaru skroniowego, wypełniania ust, a także usuwania blizn. Wstrzyknięty preparat powoduje odżywienie i nawilżenie skóry, a także przyspieszenie jej procesów regeneracyjnych.

Podsumowanie

Wypełnianie skóry kwasem hialuronowym cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów. Przed poddaniem się zabiegowi warto uzyskać informacje na temat rodzaju używanego preparatu. Zastosowanie jakościowych produktów wpływa na bezpieczeństwo, skuteczność oraz trwałość wykonywanych zabiegów.